Projektid

Facebooki mängud

Slots Story on sotsiaalne mänguautomaadirakendus, mille me Facebooki jaoks arendasime. Mis eristab seda tavalistest mänguautomaatidest, on mängu põhimõte, mängusisene sotsiaalne suhtlus ja mitmetasandiline kampaania. Slots Story pakub mängijatele võimalust kasutada boonuseid ja power-up'e, saada edasijõudmise eest auhindu, kujundada ja isegi luua omaenda mänguautomaate.

Mine projekti juurde

Brauserimängud

Meie veebilehtedel on saadaval mitmeid tasuta brauserimänge, s.h blackjack, rulett ja suur valik mänguautomaate. Siit leiad detailseid juhiseid algajatele, harivaid materjale ja mängustrateegiaid.

Sotsiaalsete hasartmängude mootor

Me arendasime välja Social Gambling Engine'i (Sotsiaalsete hasartmängude mootori), kasutades PHP ja Flashi tehnoloogiat et luua Facebooki, PC, iOS-i ja Androidi jaoks flash mänge. Social Gambling Engine annab mootori kasutajale täieliku kontrolli nii mängu loomise ajal kui pärast selle väljastamist.

Mootor on saadaval mitmete funktsioonidega komplektides vastavalt kliendi vajadustele. Nüüd saavad meie kliendid luua kõiksuguseid flash-i mänge kergelt ja ilma lisatasudeta.

Mine projekti juurde